Політика конфіденційності

Політика конфіденційності визначає принципи приватності інформації, яка збирається на сайті https://megaorator.com.ua (далі - Сайт).

Метою даної політики конфіденційності є інформування користувачів про типи інформації, її обробку та зберігання, мету збору nf використання або приховування.

На Сайті збирається особиста інформація (така як ім'я, прізвище, електронна пошта, телефонний номер) виключно з метою оформлення передплати, отримання навчальних матеріалів, отримання консультацій, проходження навчальних заходів (онлайн-курсів, марафонів, тренінгів, вебінарів і ін.), Інформування про нові продукти та можливості і ні для яких інших цілей.

Вся надана інформація не передається третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

За користувачем залишається право відмовитися від розсилки в будь-який час. В даному випадку його ім'я та електронну адресу буде автоматично видалено з бази даних. Для цього достатньо одного кліку миші на відповідному пункті, який є в кожному отриманому листі. Або ж, написавши відповідне звернення на адресу info@megaorator.com.ua

У разі відкликання згоди на обробку своїх персональних даних ми зобов'язуємося видалити ваші персональні дані в строк не пізніше 3 робочих днів.

Як відбувається використання особистих даних

Сайт використовує Cookies та інформацію про користувачів сервісу Google Analytics.

З їх допомогою відбувається збір даних про переміщення відвідувачів по сайту. Такий контроль дає можливість покращувати і вдосконалювати роботу ресурсу. Даний підхід дозволяє краще орієнтуватися на переваги відвідувачів і створювати цікавий для користувачів контент.

В налаштуваннях кожного браузера можна заборонити відправку Cookies або вказати необхідність підтвердження кожної відправки. Ці дії, звичайно, вбережуть вас від поширення інформації про ваші переміщення в мережі, але при цьому деякі сайти і можливості будуть недоступні.

Захист персональних даних

Для забезпечення конфіденційності інформації про користувачів ми застосовуємо різні заходи безпеки, в тому числі адміністративні, управлінські та технічні. Відповідно до міжнародних стандартів контролю, ми не тільки збираємо дані, але і несемо повну відповідальність за їх збереження.

Зміни та поновлення

Текст політики конфіденційності може бути оновлений або змінений без повідомлення про це зареєстрованих користувачів. Актуальна версія тексту знаходиться на даній сторінці. Для з’ясуваннябудь-яких питань безпосередньо з адміністрацією сайту можна відправити лист за адресою info@megaorator.com.ua

Згода з політикою конфіденційності

Реєструючись на Сайті, користувач автоматично погоджується із розділом про політику конфеденційності.

Відмова від підписки

Ви можете в будь-який момент відмовитися від отримання інформації з цього сайту, натиснувши кнопки відписки в кінці кожного листа або звернувшись до нас.

Контакти на сайті

Адреса електронної пошти: info@megaorator.com.ua